ZDROWIE TO DZIŚ JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH WARTOŚCI. DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, BY NASI PACJENCI MOGLI JE ODZYSKAĆ I ZACHOWAĆ NA DŁUGIE LATA. POMAGAMY RÓŻNYM LUDZIOM W PRZYPADKU ROZMAITYCH DOLEGLIWOŚCI. TY TEŻ POTRZEBUJESZ POMOCY? DOSKONALE TRAFIŁEŚ! BĄDŹ PEWNY, ŻE ZROBIMY DLA CIEBIE CO W NASZEJ MOCY.

SYSTEMA Centrum Zdrowia to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, w którym na nowo zdefiniujesz własne zdrowie. Synergia wieloletniego doświadczenia, praktyki oraz empatii stwarza doskonały punkt wyjścia do współpracy z pacjentem i skuteczne niesienie pomocy.

Holistyczne podejście wyznacza kierunek działań i decyduje o tym, że nie choroba, a zdrowie pozostaje w centrum zainteresowania – jego przywrócenie, bądź zachowanie. W oparciu o wiedzę medyczną oraz doskonałą znajomość anatomii i fizjologii człowieka prowadzona jest diagnostyka palpacyjna, która pomaga ustalić rzeczywisty stan zdrowia pacjenta. Doświadczenie praktyczne oraz wiedza na temat procesów samoregeneracji organizmu pozwala dobrać jedną z zaawansowanych technik manualnych, które nie tylko łagodzą objawy dolegliwości, ale eliminują ich źródło. Połączenie filozofii holistycznego podejścia do pacjenta z nauką funkcjonowania ludzkiego ciała czyni praktykowaną w SYSTEMIE osteopatię dziedziną niezwykle skuteczną.

Misją SYSTEMY jest udzielanie pomocy w zakresie zdrowia, ogólnej kondycji organizmu i równowagi wewnętrznej. W każdym przypadku celem jest nie tylko eliminacja dolegliwości, ale też osiągnięcie jak najlepszego stanu zdrowia, który utrzyma się możliwie jak najdłużej. Cel ten jest możliwy do osiągnięcia za sprawą edukacji pacjentów – zestaw praktycznych rad i wskazówek dotyczących nawyków, aktywności oraz diety, przygotowanych w oparciu o indywidualne potrzeby.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >
dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!