Fizjoterapia

Fizjoterapię określa szereg działań, które służą przywróceniu sprawności fizycznej. Celem jest rozwijanie, utrzymywanie oraz przywracanie maksymalnej sprawności ruchowej pacjentów oraz poprawa funkcjonowania ich organizmu przez całe życie. Działania te polecane są osobom, które mają problem ze sprawnym poruszaniem się wskutek procesu starzenia, choroby, wypadku lub różnego rodzaju zaburzeń.

Nasi fizjoterapeuci pracują z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, geriatrycznymi, a także z dziećmi. Dla osiągnięcia najlepszych efektów wykorzystują różne metody działania, m.in. metodę PNF, FDM, terapię czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralną), metodę McKenziego. Za każdym razem sposób działania, zakres, intensywność i czas trwania pracy z pacjentem ustalany jest na podstawie jego stanu zdrowia i z uwzględnieniem ewentualnych ograniczeń. Poza działaniami przeprowadzanymi w gabinecie, nasi pacjenci mogą wykonywać ćwiczenia uzupełniające w domu. W tym celu przygotowujemy zestaw ćwiczeń do samodzielnego przeprowadzenia i instruktaż ich prawidłowego wykonywania.
Pacjentów, którzy nie mogą stawić się w naszym Centrum, odwiedzają nasi fizjoterapeuci mobilni.

Pomagamy, gdy problemem są:

Ponadto mamy ogromne doświadczenie w fizjoterapii dla sportowców, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Ze względu na kontuzje, przeciążenia oraz nadmierny wysiłek są oni narażeni na specyficzny rodzaj dolegliwości. Posiadamy wiedzę i niezbędną praktykę, która pozwala nam na szybkie uśmierzenie bólu, przywrócenie zdrowia oraz profilaktykę, dzięki której organizm stanie się bardziej odporny na utratę zdrowia.

oraz

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >
dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!