Medycyna chińska

Metoda Ryodoraku to dalekowschodnia metoda diagnostyki i regulacji organizmu, która została opracowana na Wydziale Fizjologii Uniwersytetu w Kyoto przez zespół naukowców pod kierownictwem doktora Yoshio Nakatani w latach 1950-1970. Stosowanie tej metody polega na badaniu przepływu energii w ciele człowieka, jako czynnika warunkującego zdrowie.
Ryodoraku to metoda regulacji własnego organizmu, która może zostać użyty przez profesjonalnego akupunkturzystę, a także do akupresury, moksybucji (ogrzewania) czy automasażu. Daje możliwość sprawdzenia odchylenia od normy aktywności bioelektrycznej poszczególnych meridianów, co z kolei pozwala ocenić kondycję poszczególnych narządów ciała, które są związane z tymi kanałami.

Pomagamy, gdy problemem są:

oraz

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

FORMULARZ KONTAKTOWY