Osteopatia dla dzieci i kobiet w ciąży

Dzieci w różnym wieku stanowią znaczną część naszych pacjentów. Pomagamy noworodkom, które wymagają niwelowania skutków napięcia okołoporodowego. Mamy sposoby na dolegliwości pojawiające się na kolejnych etapach rozwoju maluszka. Przynosimy ukojenia w sytuacjach, które pozornie nie mają nic wspólnego ze zdrowiem, a jednak obniżają komfort życia, zarówno dziecka, jak i jego rodziców.
Osteopatia dla dzieci opiera się na szeregu niezwykle delikatnych i nieinwazyjnych metod działania. Dzięki nim możemy niwelować ból oraz optymalizować pracę układu mięśniowo-szkieletowego, nerwowego, immunologicznego oraz pokarmowego.

Pomagamy, gdy problemem są:

Nasi terapeuci specjalizują się m.in. w obszarach takich jak Metoda NDT-Bobath , arteterapia, terapia ręki i terapia wybiórczości pokarmowej.

oraz

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >
dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!