Psychoterapia

Psychoterapia określa szereg działań, opartych w dużej mierze na kontakcie międzyludzkim, w celu pomocy osobom zmagającym się m.in. z dokuczliwymi zachowaniami, przekonaniami, obsesjami, myślami lub emocjami. Celem jest rozwój relacji i umiejętności społecznych oraz poprawienie dobrostanu i zdrowia psychicznego.

Nasi psychoterapeuci pracują z pacjentami dorosłymi, także prowadząc terapię par oraz z dziećmi. Dla osiągnięcia najlepszych efektów wykorzystują różne metody działania, m.in. metodę ACT czy Biofeedback. Za każdym razem sposób działania, zakres, intensywność i czas trwania pracy z pacjentem ustalany jest na podstawie jego stanu zdrowia i z uwzględnieniem ewentualnych ograniczeń. Poza działaniami przeprowadzanymi w gabinecie, nasi pacjenci mogą korzystać z pomocy naszych specjalistów w formie wizyty on-line.

Pomagamy, gdy problemem są:

oraz

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >
dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!