Wydarzenia

Odpowiadając na ogromne zainteresowanie tematyką osteopatii i fizjoterapii organizujemy szereg wydarzeń mających na celu poszerzenie wiedzy i pomoc w autoterapii naszym Pacjentom jak i współpracującymi z nami specjalistami.

Omawiamy podczas nich wiodące trendy oraz ciekawostki ze świata osteopatii jak i nie stronimy od prezentacji ćwiczeń czy pomocnych technik. Skorzystaj z naszej wiedzy i dołącz do wydarzeń!

SZYKUJEMY DLA WAS COŚ NOWEGO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI WYDARZENIAMI

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć o tym co dzieje się w naszym Centrum? Za pośrednictwem newslettera poinformujemy Cię o ważnych wydarzeniach, istotnych zmianach i podzielimy się wartościową wiedzą, dzięki której jeszcze lepiej zadbasz o swoje zdrowie. Zapisz się, by skorzystać.

  zapraszamy do Systemy

  Centrum miasta, duży parking, dobry dojazd samochodem i komunikacją miejską – to tylko niektóre atuty naszej lokalizacji. Dotarcie do nas jest łatwe również dla osób na wózku inwalidzkim i rodziców z wózkiem dziecięcym. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy wygodną poczekalnię, pokój zabaw dla dzieci oraz kącik do pielęgnacji niemowląt

  REJESTRACJA

  powered medidesk

   Zostaw numer
   oddzwonimy!