25/11/2020
18:30
58 PLN

Dieta przy anemii – co warto jeść, a czego unikać?

Anemia to choroba, która wg danych WHO dotyczy nawet 33% ludzi. Objawy nie zawsze są oczywiste i mogą kryć się u każdego z nas. Narażone są na nią przede wszystkim kobiety w ciąży, weganie wegetarianie, osoby starsze , oraz z zespołem złego wchłaniania. Zbadać powinny się także osoby nie dbające o swoją dietę. To właśnie prawidłowo zbilansowane odżywianie pomoże ci dostarczyć odpowiednią ilość żelaza i witamin B.
Nie trać więc czasu na złe samopoczucie, zmęczenie, zadyszkę, zawroty głowy. Dzięki szkoleniu dowiesz się jak poprawić swoje wyniki krwi i kondycję organizmu. A przede wszystkim dowiesz się jak prawidłowo odżywiać się!

ZAPRASZAMY na WEBINAR, podczas którego doświadczony dietetyk – Maja Rydzyńska rozwieje wiele wątpliwości, wyjaśni jak interpretować wyniki badań, da przykładowe przepisy menu „anemika” czy wskaże ważne źródła witamin czy kwasu foliowego w żywieniu.

JAKIE ZAGADNIENIA OMÓWIMY?

 1. Czym jest anemia?
 2. Objawy anemii
 3. Najczęstsze przyczyny anemii
 4. Jakie badania warto wykonać by odnaleźć przyczynę?
 5. Jak interpretować wyniki badań?
 6. Jak wpłynąć na poprawę wchłaniania?
 7. Źródła żelaza , witamin B12, kwasu foliowego w żywieniu
 8. Przykładowe menu „anemika” (mięsożercy i wegana)
 9. Pomocna suplementacja
 10. Fitoterapia w anemii

Anemię możemy łatwo wyleczyć, jednak niezbędna jest do tego odpowiednio dobrana dieta! Źle zbilansowana dieta oraz niedobór ważnych dla organizmu pierwiastków i witamin, zawsze będą mieć negatywny wpływ na zdrowie.
Jeśli należysz do grupy tych osób, które usłyszały diagnozę „niedokrwistość”, koniecznie zapisz się na webinar, skorzystaj z wiedzy doświadczonego dietetyka i zmień swoją dietę.

ZAPRASZAMY NA WEBINAR DIETA PRZY ANEMII!

W trakcie webinaru na uczestników będzie czekać NIESPODZIANKA – do wygrania będą 2 VOUCHERY -50% na pierwszą wizytę u dietetyka.

Zapisy ONLINE.

Cena: 58zł

Więcej informacji TUTAJ

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do wydarzenia!

  25/11/2020
  18:30
  58 PLN