Alicja Sztandera

Logopedka

Alicja to logopedka, terapeutka Bilateralnej Integracji oraz metody Instrumental Enrichment.

Na co dzień  pracuje z pacjentami w wieku żłobkowym, przedszkolnym, szkolnym oraz osobami dorosłymi.  W pracy łączy rolę terapeuty mowy z zajęciami skierowanymi na rozwój funkcji wzrokowych oraz  terapią ręki.

Szczególne zainteresowanie kieruje do pacjentów z trudnościami z prawidłowym torem oddechowym, opóźnionym rozwojem mowy. Wdraża w pracy z dziećmi i dorosłymi sposób oddychania Metodą Butejki.

Alicja dodatkowo prowadzi warsztaty dla nauczycieli i rodziców.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe zarówno z zakresu logopedii, ale również terapii funkcji wzrokowych i terapii ręki, Integracji Bilateralnej.

Prywatnie – mama, babcia i współwłaścicielka dwóch kotów.

Posty z bloga przypisane do: Alicja Sztandera

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!