Anna Dalszewska

Osteopatka uroginekologiczna

Osteopatka i fizjoterapeutka, która specjalizuje się w terapii kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym, terapii urologicznej i ginekologicznej, terapii mięśni dna miednicy oraz kręgosłupa i narządu ruchu. W pracy z pacjentem wykorzystuje osteopatyczne metody manualne, łącząc techniki powięziowe, stawowe i wisceralne. Swoją wiedzę na temat anatomii i fizjologii ciała łączy z niebywałą empatią, dzięki czemu niesie skuteczną pomoc swoim pacjentom, dbając jednocześnie o ich komfort psychiczny i emocjonalny.

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Niemczech i Norwegii. Jest osobą ambitną i aspirującą do doskonałości. Nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i wciąż poszerza swoje kwalifikacje. Swoim pacjentom pomaga odnaleźć drogę do równowagi wewnętrznej, którą sama odnajduje podczas wędrówek po górach. Czas wolny przeznacza na trening siłowy, a w sprzyjających okolicznościach na uprawianie sportów zimowych.

Specjalizacja w osteopatii i uroginekologii, terapii blizn, schorzeniach narządu ruchu oraz bóli kręgosłupa.

Szkolenia:
2020 – Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej.
2019 – Integracyjna Terapia Blizn.
2019 – Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie.
2019 – Postępowanie w zespołach bolesnego miesiączkowania.

Posty z bloga przypisane do: Anna Dalszewska

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!