Ewelina Rajchert

Terapeuta NDT Bobath i fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. Zajmuje się rehabilitacją neurologiczną dzieci i niemowląt korzystając z neurorozwojowych koncepcji NDT Bobath i PNF, a także terapii Integracji Odruchów MNRI według koncepcji dr Svetlany Masgutovej. Stale pogłębia swoją wiedzę, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i konferencjach np:. Osteopatyczna terapia blizn, MNRI Integracja odruchów wzrokowo-słuchowych czy warsztatach z Chiarą Mastella dedykowane dla dzieci z SMA1 i SMA2. Przez ponad 3 lata pracowała jako fizjoterapeutka Działu Dziecięcej Fizjoterapii Vratislavia Medica oraz w Centrum Diagnostyczno Rehabilitacyjnym Fundacji „Promyk Słońca.

Praca z dziećmi jest niezwykle inspirująca, motywująca do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań terapii, tak aby dopasować je do potrzeb małego pacjenta.

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

FORMULARZ KONTAKTOWY