Lucyna Jasińska

Psychodietetyk

Dietetyk, specjalista psychodietetyki, edukator żywieniowy,  biolog.

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Biologia, podyplomowych studiów na kierunku Psychodietetyka na SWPS we Wrocławiu oraz podyplomowych studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych. Absolwentka stażu w Instytucie psychodietetyki we Wrocławiu. Od lat związana z branżą medyczną.

W swojej pracy skupia się przede wszystkim na procesie zmiany nawyków żywieniowych i zachowań zdrowotnych, psychologii jedzenia oraz motywacji. Jest wsparciem dla osób, u których zmiana diety może mieć istotne znaczenie (redukcja masy ciała, choroby metaboliczne, schorzenia układu pokarmowego, nietolerancje pokarmowe). Program żywieniowy dopasowuje zawsze do indywidulanych potrzeb pacjenta na podstawie wcześniej zlecanych badań, stylu życia, preferencji żywieniowych i sytuacji ekonomicznej. Uważa, ze nie ma uniwersalnej metody, każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnych rozwiązań. Pomaga odnaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego chociaż wiemy coraz więcej na temat zdrowego odżywiania, liczba osób otyłych i chorych na choroby dietozależne na świecie drastycznie wzrasta.

Nieustannie się szkoli i poszerza swoje kompetencje.

“Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra.” – Linus Pauling

Posty z bloga przypisane do: Lucyna Jasińska

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!