Łukasz Łuczyński

Psycholog, terapeuta ACT i trener EEG-Neuro-Biofeedback

Łukasz Łuczyński jako terapeuta ACT (Acceptance and Commitment Therapy) koncentruje się w pracy z pacjentem przede wszystkim na tu i teraz. Docenia drogę, która doprowadziła pacjenta do obecnego położenia (ból, bezsenność, poczucie bezradności, myśli i zachowania przymusowe, trudności w podejmowaniu decyzji, utrudniona regeneracja), pomaga odnaleźć i podążać tą drogą, która wiedzie dokładnie tam, gdzie pacjent chce i potrzebuje się znaleźć. Terapię wspomaga nowoczesnymi, potwierdzonymi naukowo metodami (np. Biofeedback).

Doświadczenie zdobył w prywatnej klinice i prywatnym gabinecie terapeutycznym w Niemczech, pracując z przedsiębiorcami, artystami, urzędnikami państwowymi, nauczycielami, pracownikami straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, lekarzami.

 

„Setki zupełnie innych kontekstów i odmiennych historii życiowych nauczyły mnie indywidualnego stosunku do każdego klienta, szacunku dla Ciebie i Twoich wyzwań.

Spotkajmy się, poznajmy się, wspólnie ustalimy zasady, tak, aby nasza relacja była dla Ciebie komfortowa, pełna szacunku i dająca prawdziwe oparcie w najważniejszych, często bolesnych i przytłaczających doświadczeniach.

Nie będziemy próbowali wszystkiego wyjaśnić, znajdziemy sposoby na osiąganie tego, czego potrzebujesz.”

 

Prywatnie mąż, ojciec, miłośnik natury i sportów długodystansowych.

 

Szkolenia:

Elastyczna ekspozycja przy OCD i pokrewnych problemach

Konceptualizacja przypadku i planowanie interwencji

Terapia akceptacji i zaangażowania w żałobie

Posty z bloga przypisane do: Łukasz Łuczyński

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!