Magdalena Hiller

Osteopata i Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studentka 4-letniego podyplomowego cyklu kształcenia z zakresu Medycyny Osteopatycznej Akademii Osteopatii we Wrocławiu. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, w tym również ze sportowcami, które zdobyła współpracując z zawodnikami Polskiego Związku Jeździeckiego, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Klubu Rugby Miedziowi Lubin oraz grupą biegową Matner Running Team oraz akrobatami powietrznymi Aerial Art.

Na co dzień pracuje z aktorami fizycznymi z „Teatru Zar” oraz „Studia Kokyu” przy Instytucie im. Jerzego Grotowskiego skupiając się na profilaktyce i terapii ewentualnych kontuzji, poprawie postawy ciała, pracy nad przeponą i oddechem oraz terapii układu stomatognatycznego w celu jak najlepszej emisji głosu.

Regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Tłumaczy publikacje medyczne, a także publikuje artykuły o tematyce fizjoterapii i osteopatii w jeździectwie w magazynach takich jak Świat Koni, Koń Polski oraz Equilife Portal.

Specjalizacja w ginekologii, terapii chorób wewnętrznych, zaburzeń psychosomatycznych, dysfunkcji narządu ruchu, a także terapii bólu głowy i bóli nerwowych, migren, szumów usznych, zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych, bruksizmu.

Szkolenia:
XVI International and Interdisciplinary Symposium of Osteopathy „Unlocking the cranial mechanism – modern insights”
Recent advances in the physiology of the PRM and the meninges: Applications and implications, Alain Abehsera
Mastercourse: Upper cervical spine and neurophysiological connections with the rest of the body. Prof Winfried Neuhuber.
Sport Injury Prevention. Antonio Stecco

Posty z bloga przypisane do: Magdalena Hiller

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!