Magdalena Kulczyńska

Osteopata i Fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka, absolwentka Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i uczestniczka 5-cio letniego podyplomowego cyklu kształcenia z zakresu Medycyny Osteopatycznej Akademii Osteopatii w Poznaniu. Od początku swojej drogi zawodowej wiedziała, że chce pomagać ludziom w możliwie najbardziej naturalny i wartościowy sposób.

Taką możliwość odnalazła w osteopatii. Prawa jakimi rządzi się ta dziedzina, są bardzo bliskie prawom natury, dzięki czemu Magda może w bezinwazyjny, prosty i bezpieczny sposób pomóc swoim pacjentom odzyskać zdrowie i równowagę.

Tłumaczy liczne kursy i publikacje specjalistyczne z dziedziny osteopatii i fizjoterapii. Ponadto prowadzi warsztaty w ramach projektu Warsztatomania.

Szkolenia:
2018 – Heart Cetered Therapy
2014 – Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu
2012 – Kinesiology Taping

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!