Maja Rydzyńska

Dietetyk

Dietetyk, absolwentka studiów magisterskich na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na kierunku Żywienie a zdrowie człowieka. Od 2011r. jest certyfikowanym konsultantem Programu Leap (www.leap.pl). W pracy z pacjentem stosuje podejście indywidualne, oparte na jego historii chorobowej, dotychczasowym sposobie odżywiania, możliwościach kulinarnych, jak i wcześniejszych doświadczeniach z dietami. Proponując zmiany żywieniowe uwzględnia oczekiwania oraz gusta smakowe, sezonowość produktów, ich dostępność oraz jakość pożywienia. Stale poszerza swoje kwalifikacje i kształci się w zakresie dietetyki wg tradycyjnej medycyny chińskiej, ziołolecznictwa i psychodietetyki.

Szkolenia:
Dietetyka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej – Profilaktyka Zdrowia Kraków oraz Wrocław kurs praktyczny
Leczenie zaburzeń alergicznych wg Medycyny Chińskiej
Makrobiotyka w chorobie nowotworowej
Diagnostyka i dietoterapia chorób skóry oraz zaburzeń hormonalnych

Posty z bloga przypisane do: Maja Rydzyńska

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!