Marcin Brzozowski

Osteopata i szkoleniowiec

Osteopata i fizjoterapeuta, który zawsze szuka w pacjencie zdrowia, traktując każdego indywidualnie i kompleksowo. Absolwent wydziału Fizjoterapii na Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, które ukończył z wyróżnieniem oraz studiów podyplomowych: Akademia Osteopatii w Poznaniu (Osteopathie Schule Deutschland). Dąży do stworzenia najlepszych warunków, które umożliwią organizmowi pełne wykorzystanie sił autoleczniczych. Robi to wykorzystując techniki osteopatyczne, techniki mięśniowo-powięziowe, terapię manualną, kinesiology taping, a także wybrane ćwiczenia lecznicze.

Bogate doświadczenie zawodowe poszerza poprzez udział w zagranicznych szkoleniach i kursach, prowadzonych przez autorytety w dziedzinie osteopatii. Jest stałym bywalcem (również prelegentem) ogólnopolskich konferencji o tematyce medycznej. Współautor kilkunastu publikacji o tematyce medycznej w fachowej literaturze polsko- i angielskojęzycznej. Wieloletni pracownik Wydziału Fizjoterapii W.S. Copernicus we Wrocławiu oraz PMWSZ w Opolu. Szkoleniowiec prowadzący zaawansowane warsztaty i szkolenia dla fizjoterapeutów i osteopatów.

Prywatnie jest ogromnym miłośnikiem piłki nożnej, badmintona, biegania oraz jazdy na rowerze.

Specjalizacja w terapii zespołów bólowych, zaburzeń ortopedycznych, neurologicznych, zaburzeń gastrycznych oraz terapia dzieci.

Szkolenia:
2019 – Physiology and pathology of the newborn
2019 – The first year: development and how to enhance it
2016 – Anatomy and ontogenesis of human being in osteopathy. Rules of metabolic fields in osteopathic concept
2013 – Powięź jako narząd zmysłu – zastosowanie w terapii manualnej – dr Robert Schleip
Poza tym ukończone szkolenia dotyczące Terapii manualnej wg. Koncepcji B. Mulligana, Kinesiotapingu, Stabilizacji centralnej, metody PNF.

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!