Marcin Szkolnicki

Osteopata i szkoleniowiec

Osteopata, fizjoterapeuta i szkoleniowiec, który nieprzerwanie od 2002 r. buduje swoje doświadczenie w pracy z pacjentami, na pierwszym miejscu zawsze stawiając zdrowie, a nie chorobę. Specjalizuje się w osteopatii dziecięcej, przyjmując w swoim gabinecie dzieci w wieku od kilku dni do 8. roku życia. Wiedzę zdobytą podczas studiów medycznych (Akademia Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia) wzbogacił poprzez liczne Master Course w dziedzinie osteopatii m.in. embriologii, fizjologii, ginekologii i pediatrii. Coraz szersze kwalifikacje służyły mu do jak najlepszej opieki nad pacjentami, a z czasem do szkolenia specjalistów w różnym stopniu zaawansowania. Obecnie jest jednym z najbardziej uznanych osteopatów w Polsce, który cieszy się dobrą opinią wśród podopiecznych, jak i studentów. Jego autorskie webinary, kursy i szkolenia przyciągają wielu zainteresowanych zdobyciem wartościowej wiedzy od praktyka.

Marcin Szkolnicki to współzałożyciel Akademii Osteopatii, szef zespołu Systema Centrum Zdrowia oraz prezes Fundacji Na Fali Zdrowia. Ponadto jest założycielem pierwszej w Polsce Szkoły Osteopatii Zwierzęcej ISOA.

W chwilach wolnych od pracy podróżuje i pływa na kitesurfingu. Od jakiegoś czasu jest dumnym posiadaczem kampera, którym przemierza europejskie wybrzeża.

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!