Marco Di Dio

Osteopata

Osteopata i fizjoterapeuta, który specjalizuje się w leczeniu bólu. Indywidualne podejście do pacjenta oraz wykonanie terapii w sposób bezbolesny jest dla niego kluczowe. To pozwala mu dostosować metody działania do każdego wieku i schorzenia. Stosowane przez niego techniki mają na celu przywrócenie równowagi w organizmie pacjenta, tak, aby odzyskał on pełnię zdrowia.

Ukończył fizjoterapię na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz osteopatię na Akademii Osteopatii w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, dotyczących medycyny i osteopatii. Uczestnik licznych konferencji, MasterCourse’ów oraz szkoleń z dziedziny medycyny osteopatycznej w Polsce i za granicą.

Marco Di Dio to rodowity Włoch, którego włoski temperament w połączeniu z radosnym usposobieniem towarzyszą pracy z pacjentami.

Specjalizacja w leczeniu bólu, fizjoterapii sportowej oraz fizjoterapii pooperacyjnej.

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!