Paulina Śmiłowska

Psycholog

Jest psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji.
Tytuł magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Aktualnie uczestniczy w całościowym kursie psychoterapii atestowanym przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Bliskie jest jej holistyczne rozumienie problemów pacjenta, dlatego w swojej pracy korzysta z dorobku nurtu integracyjnego, w szczególności podejścia poznawczo – behawioralnego oraz systemowego. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadziła terapię grupową pacjentów geriatrycznych. Obecnie na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym prowadzi dzienną terapię grupową dla osób cierpiących na schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową. Ponadto ukończyła szkolenie z zakresu diagnozy neuropsychologicznej przy Akademii Psyche w Krakowie.

Prowadzi konsultacje oraz terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. W swojej pracy przede wszystkim podąża za potrzebami pacjenta. Pomaga osobom doświadczającym trudności natury emocjonalnej, takich jak lęk i depresja. Udziela wsparcia osobom przeżywającym trudności w relacjach, przechodzącym kryzysy życiowe, oraz cierpiącym z powodu niskiej samooceny. Kieruje się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!