Paulina Sochań

Terapeuta ręki i stopy, arteterapeuta

Terapeutka dzieci z ponad 12-letnim praktycznym doświadczeniem. Certyfikowana arteterapeutka, terapeutka ręki i stopy. Autorka metody usprawniającej dla dzieci ARTETERAPIA SENSORYCZNO-MOTORYCZNA© oraz autorskich warsztatów PLASTYKOLANDIA©. Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku Pedagogika Zdrowia z Arteterapią oraz Pedagogika Specjalna z rehabilitacją osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Na co dzień pracuje i pomaga dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną, spektrum autyzmu, mutyzmem, porażeniem mózgowym oraz maluchom ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi, w tym wybiórczością pokarmową oraz integracją nadwrażliwości i podwrażliwości  np: dotykowych, zapachowych czy dźwiękowych.

Swoje doświadczenie zdobyła jako pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy w przedszkolach, ośrodkach terapeutyczno-edukacyjnych oraz przychodniach rehabilitacji. Teraz sama szkoli terapeutów i prowadzi poradnię wieloprofilowego usprawniania dzieci.

Kocha maluchy i z ogromnym oddaniem pomaga im i ich rodzicom cieszyć się życiem. Praca z dziećmi jest dla niej niezwykle inspirująca, motywująca do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań arteterapii w polepszaniu jakości życia najmłodszych.

Posty z bloga przypisane do: Paulina Sochań

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

FORMULARZ KONTAKTOWY