Piotr Nowak

Fizjoterapeuta i terapeuta sportowy

Fizjoterapeuta i terapeuta sportowy. Absolwent wydziału fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pracuje w oparciu o techniki powięziowe, terapię manualną, medyczny trening terapeutyczny. W swojej pracy wykorzystuje kinesiology taping, masaż sportowy, funkcyjny oraz szeroką wiedzą z zakresu treningu sportowego. Od 2010 roku gromadzi doświadczenie w pracy z pacjentem, w tym również ze sportowcami. Pełnił funkcję fizjoterapeuty Kadry Narodowej Podnoszenia Ciężarów i Lekkiej Atletyki osób niepełnosprawnych, Kadry Narodowej Baseball’u i Kadry Narodowej Judo.

Wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i konferencjach, ale też poszerzając swoją wiedzę na temat różnych dyscyplin sportu.

Sport to jego specjalizacja, ale i pasja. Interesuje się wszelkimi dyscyplinami, w szczególności tańcem i biegami ultra. Od ponad 20 lat jest zawodnikiem judo i ju-jitsu, a od niedawna Kazak Kures.

Specjalizacja w fizjoterapii sportowej, terapii kontuzji,

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!