Sylwia Piotrowska Brudnicka

Fizjoterapeuta

Zawodowo: doktor nauk medycznych, magister fizjoterapii, nauczyciel akademicki

Prywatnie: żona, matka i właścicielka pewnego przystojnego czworonoga 😉

 

W Systema Centrum Zdrowia przyjmuję pacjentów w ramach indywidualnych terapii fizjoterapeutycznych. W obszarze moich zainteresowań jest rehabilitacja pacjentów z dolegliwościami bólowymi, oraz pacjentów po urazach czy operacjach. Prowadzę terapie przeciwobrzękowe i dużą uwagę przywiązuję do terapii blizn, mających silny wpływ na stan pacjenta. W terapii wykorzystuję różne metody, techniki i koncepcje, dobierając je do aktualnego stanu i potrzeb pacjenta.

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

ZAREJESTRUJ SIĘ >

REJESTRACJA

powered medidesk

    Zostaw numer
    oddzwonimy!