Sylwia Przondo

Logopedka i neurologopedka

Logopedka, neurologopedka, specjalistka ds. wczesnego wieloaspektowego wspomagania rozwoju dziecka, terapeutka miofunkcjonalna, terapeutka Emphaty Dolls, terapeutka ręki, terapeutka Indywidualnej Stymulacji Słuchu Johansena IAS oraz metody Warnkego.
W codziennej pracy zajmuje się wczesną interwencją, czyli diagnozą oraz terapią niemowląt i małych dzieci. Pomaga w przypadku zaburzeń funkcji oralnych, związanych z poborem pokarmów i nadawaniem mowy, a także zaburzeniami sensomotorycznymi i nieprawidłowościami w rozwoju małych dzieci.

Posiada wszechstronne wykształcenie: logopedia i neurologopedia na Uniwersytecie Wrocławskim, wczesne wieloaspektowe wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Od 2014 r. buduje swoje doświadczenie zawodowe jako logopeda, neurologopeda, terapeuta i diagnosta, ale również jako szkoleniowiec i wykładowca. Chętnie współpracuje ze szkołami rodzenia, prowadząc zajęcia z profilaktyki neuro- i logopedycznej.

Wciąż poszerza swoje kwalifikacje w zakresie trudności w samoregulacji niemowląt i małych dzieci, a także diagnostyki wczesnych objawów wskazujących na zaburzenia rozwoju. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do trudności rozwojowych. Jej filozofię definiuje motto „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Prywatnie wielbicielka krajoznawczych wycieczek rowerowych i dobrej literatury. Każdy dzień rozpoczyna od gorącego kubka porannej kawy.

Posty z bloga przypisane do: Sylwia Przondo

Poznaj pozostałych specjalistów

Nasz zespół to nasza siła. Znalazły się w nim wyjątkowe osoby o ogromnym doświadczeniu i zamiłowaniu do osteopatii. To ludzie, którzy w swoich dziedzinach odnaleźli pasję, dzięki czemu wyróżnia ich skuteczność, empatia i zaangażowanie.

dowiedz sie więcej

BLOG

Poznaj ciekawostki, rady i cenne wskazówki,
które pomogą Ci zachować zdrowie.

umów się na wizytę

Nasi specjaliści – osteopaci, fizjoterapeuci i dietetycy są do Twojej dyspozycji. Każdy z nich służy swoim doświadczeniem, aby pomóc Ci zadbać o zdrowie. Wybierz dogodny termin i dokonaj rezerwacji online. Wystarczą 3 kroki. Masz pytania? Zadaj je nam poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

REJESTRACJA ONLINE

FORMULARZ KONTAKTOWY